Místo pro profesionály

logo

 

GAMA GastroAtelier je inovativní prostor se zaměřením na školení a rozvoj chytrých řešení v oblasti multifunkčních gastronomických technologií pod vedením zkušeného šéfkuchaře Zdeňka Křížka a experta na technologie FIREX Michala Semráda.

V GAMA GastroAtelieru nabízíme:

  • Živé prezentace nejnovějších technologií.
  • Praktické workshopy.
  • Zaškolení personálu z vašeho provozu.
  • Projekční poradenství pro optimalizaci vašich prostor a procesů, včetně návrhu kuchyně a výběru vhodného zařízení.
michal ga

Nejmodernější technologie

V GAMA GastroAtelieru máte možnost seznámit se s moderními technologiemi, které ulehčují každodenní práci v gastro provozech, šetří čas, energie, zvyšují hygienické standardy.

V sekci HoReCa vám rádi "na živo" odprezentujeme parní tlakovou pec a grill-salamander od společnosti MODULINE, kompaktní konvektomat ELOMA Joker, 30 litrovou smažící pánev s míchadlem Cucimix od společnosti FIREX a kombinovaný chladící/ohřevný stůl FRIULINOX.

V části věnované multifunkčnímu vaření je 70 litrová pánev s míchadlem Cucimix a 100 litrová smažící tlaková pánev Figaro od společnosti FIREX. Zárukou kvality je konvektomat ELOMA Multimax. Nedílnou součástí profesionálního gastro provozu je kvalitní mycí stroj, zástupcem v našem GAMA GastroAtelieru je průchozí myčka TLW od společnosti HOBART.

Hobart

30 let zkušeností v oboru

Stavíme na téměř 30 letech zkušeností společnosti GAMA HOLDING Praha a.s. Naším cílem je poskytovat komplexní služby a podporu všem, kteří chtějí využívat nejmodernější technologie pro zvýšení efektivity a kvality svých gastro provozů.

Nemůžeme se dočkat, až vám ukážeme více!

jidlo

 

zdenek