Eloma

Eloma

Víme co znamená vaření!

ELOMA je jedním z globálních leaderů ve výrobě konvektomatů a pekařských pecí pro profesionální sektor, přesto sebe sama nepovažuje za průmyslovou společnost, ale spíše za řemeslníky pracující pro řemeslníky.

Kuchaři, řezníci a pekaři významně přispívají k rozvoji všech výrobků. Vzhledem k tomu, že se ELOMA vždy zaměřuje na lidský prvek, je schopna vyvinout uživatelsky přívětivé produkty, které všem uživatelům usnadňují každodenní život. V Elomě přesně vědí, jaké požadavky jsou na zařízení kladeny. Nalezení vhodných řešení pro optimální pracovní postup je osobní motivací celé společnosti.

V Elomě jsou na to velmi hrdí!

Bonusy značky Eloma

perfektní německá kvalita

praktičnost a spolehlivost za jakékoliv situace

smysl pro detail

dlouhodobá strategie udržitelnosti

Genius MT

Pro GENIUS MT není důležité, kde je provozován. Vše, na čem záleží, je maximální výkon. Ať už se jedná o školní stravování, restauraci nebo řetězec. Je to perfektní konvektomat pro každodenní použití. Díky pokročilé technologii MT s displejem MultiTouch s vysokým rozlišením a intuitivním ovládáním je možné soustředit se na to, co je důležité – jen na vaření. Inovativní funkce jako Last 20, Multi Cooking nebo týdenní programování jsou velkým bonusem.

Genius MT

Multimax

Při vývoji konvektomatu MULTIMAX byl stanoven jasný cíl – maximalizovat účinnost a snížit postradatelné funkce. Výsledkem je to, co si mnozí kuchaři přáli. Spolehlivý a nekomplikovaný řemeslník. MULTIMAX je spolehlivý partner pro každého kuchaře. Podporuje personál kuchyně ve všech pracovních procesech a zajišťuje, aby kuchař mohl dělat svou práci s náležitou vášní a soustředěním. Snadná manipulace a kvalitní zpracování je optimální kombinací pro dlouhodobý úspěch.

Multimax

Joker

JOKER je flexibilní a kompaktní konvektomat šíře 52 cm. Zákazník má možnost nakonfigurovat stroj přesně podle svých představ a požadavků. Díky technologii MT zjednodušuje vaření a pečení. Stačí se dotknout prstem a pohybem po displeji zvolit požadovaný proces. Joker je přesný a rychlý. Díky svým kompaktním rozměrům je použitelný ve všech prostorově limitovaných provozech. Kavárna, bistro, čerpací stanice – všude tam má Joker své místo a je nepostradatelným pomocníkem.

Joker

Backmaster

Vůni čerstvě upečených rohlíků, croissantů nebo preclíků nic nepřekoná. Bez ohledu na preference je díky stroji BACKMASTER dosaženo vždy perfektní kvality.

Nový BACKMASTER kombinuje dlouholeté zkušenosti s pečením s progresivní a uživatelsky přívětivou MT technologií. Ta zajišťuje vynikající výsledky pečení, všechny procesy jsou bezpečnější a pracovní postupy je možné jednoduše standardizovat. BACKMASTER je ideálním strojem pro supermarkety, kavárny, hotely se snídaní nebo čerpací stanice.
 

Backmaster