Flexi chef

Flexi chef

Vždy o krok dříve před potřebami zákazníka!

Vaření v profesionálních kuchyních je každodenní výzvou po celém světě. V MKN se snoubí nejvyšší možná kvalita s inovacemi, multifunkčním řešením a dokonale navrženými výrobky. Výsledkem je inteligentní profesionální kuchyňské zařízení, které se může pochlubit zvýšenou účinností, vysokým výkonem a optimálním přínosem pro zákazníka. Odborné znalosti specialistů z MKN a know-how, rozšířené o hromadu vášně, umožňují nalézt individuální řešení, která na zákazníka udělají vždy ten nejlepší dojem.

V MKN se zaměřují na inovace, které jsou v dokonalém souladu s požadavky trhu. Tým specialistů neustále sbírá informace z trhu a pracuje na nových inovativních produktech. Výsledkem toho jsou nová řešení, která stanovují nové standardy a usnadňují život zákazníkům v oboru profesionální gastronomie. Absolutní špičkou v této oblasti je multifunkční pánev FlexiChef.

Bonusy značky Flexi chef

inovativní a profesionální přístup

požadavky trhu aplikované ve vývoji

jedinečná bezkonkurenční technologie

dlouhodobá strategie udržitelnosti

FlexiChef

FlexiChef umožňuje vše – vařit, smažit, fritovat nebo vařit pomocí tlaku. Vše pouze s jedním maximálně flexibilním zařízením. FlexiChef dosahuje nové dimenze multifunkčnosti. Je to jediná horizontální varná technologie vybavená automatickým mycím systémem. Díky funkci tlakového vaření ReadyXpress je třikrát rychlejší než běžné vaření. Bez jakýchkoliv obav je tedy možné FlexiChef označit jako vysokorychlostní varnou technologii! Další jedinečné funkce optimalizují všechny procesy vaření a trvale zvyšují efektivitu pánve.

Nový FlexiChef 2.0 se představuje - https://www.youtube.com/watch?v=4mhMYVRs-d4

Unikátní mycí systém SpaceClean - https://www.youtube.com/watch?v=_8mk_v5n2js

FlexiChef

FlexiChef Team

FlexiChef Team umožňuje individuální kombinaci všech velikostí pánví FlexiChef s ovládáním na středové konzoli. Díky tomu získává provozovatel extrémně výkonný a zároveň kompaktní stroj.

FlexiChef Team disponuje všemi funkcemi jako jeho menší „dvojče“. Zcela unikátním v celosvětovém měřítku je mycí systém SpaceClean. Ruční čištění je minulostí. Automatické mytí je nejen účinné, ale i extrémně rychlé – za 2 minuty bez použití chemie je stroj připraven na další varný proces. Systém SpaceClean je revolucí v optimalizaci času a úrovně hygieny v profesionálních kuchyních.

Nový FlexiChef 2.0 se představuje - https://www.youtube.com/watch?v=4mhMYVRs-d4

Unikátní mycí systém SpaceClean - https://www.youtube.com/watch?v=_8mk_v5n2js

FlexiChef Team