GASTRO ATELIER - ŽIVÉ VAŘENÍ A SETKÁVÁNÍ PROFESIONÁLŮ

SETKÁVEJTE SE S PROFESIONÁLY, POZNÁVEJTE NOVÉ POSTUPY A TECHNOLOGIE. KONZULTUJTE SVÉ POSTUPY S KOLEGY V OBORU GASTRO. V NAŠEM GASTRO ATELIÉRU V JESENICI NAČERPÁTE MNOHO ZAJÍMAVÝCH INFORMACÍ A DOJMŮ. GASTRONOMIE NENÍ JEN TECHNOLOGIE, JSOU TO TAKÉ LIDÉ A JEJICH ŽIVOTNÍ STYL. CHCETE SE SETKAT SE ZAJÍMAVÝMI LIDMI A DOZVĚDĚT SE CO JE NOVÉHO V GASTRONOMII? RÁDI VÁS UVIDÍME V GASTRO ATELIÉRU. 

Slogan "MĚNÍME SVĚT VAŘENÍ" společnosti GAMA HOLDING Praha a.s. je více než výstižný. Přinášíme nejnovější technologie, zajišťujeme projekci, dodávky i servis profesionálních kuchyní té nejvyšší kvality. Pro své klienty děláme vše pro efektivní, výkonnou a ekonomickou gastronomii. Vše je ale nakonec o vaření a vaření je o lidech. Pro Vás jsme proto připravili náš nový projekt s názvem Gastroateliér. V našem gastonomickém centru v Jesenici pro Vás vymýšlíme praktické postupy vaření, předvádíme nejnovější technologie v praxi a školíme naše klienty praktickými ukázkami. Výuka a předváděcí akce jsou zajišťovány našimi odbornými poradci a obsahují nejen přesné postupy a recepty.  

Ještě nemáte moderní multifunkční nebo jiné technologie? Přijďte k nám na předváděcí prezentace a přesvěčte se o kvalitě a výkonnosti nabízených technologií. 

Pro Vaše zaměstnance zajistíme školení na klíč s praktickými ukázkami v našem Gastroateliéru.