Aktuality

POZASTAVENÍ PROVOZU KANCELÁŘE ČESKÉ BUDĚJOVICE

POZASTAVENÍ PROVOZU KANCELÁŘE V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH

Z provozních důvodů přerušujeme činnost naší obchodní kanceláře v Českých Budějovicích. Stávající kontakty (emaily, mobilní telefony, pevná linka) budou v nejbližších dnech přesměrovány. Veškerá komunikace za společnost GAMA HOLDING Praha a.s. bude vedena výhradně z jejího sídla v Jesenici u Prahy. Ta bude zároveň jedinou korespondenční adresou.

NAVŠTIVTE NÁS NA VELETRHU FOR GASTRO & HOTEL 2016

NAVŠTIVTE NÁS NA VELETRHU FOR GASTRO & HOTEL 2016. Srdečně Vás zveme na návštěvu našeho stánku 1G15, na kterém uvidíte: • konvektomaty a pekařské pece tradičního německého výrobce ELOMA • koncept Snack Master založený na rychlovarné horkovzdušné technologii AtollSpeed • krouhače, roboty, odšťavňovače předního evropského výrobce Robot Coupe • multifunkční technologie pro velkokuchyňské provozy značek FIREX, AMBACH a MARENO Těšíme se na Vás od 29. září do 2. října 2016 v areálu PVA EXPO PRAHA LETŇANY.

GAMA NA VELETRHU TOP GASTRO & HOTEL 2016

Společnost GAMA HOLDING Praha a.s., jako hlavní partner AHR ČR pro veletrh TOP GASTRO & HOTEL 2016, se účastnila veletrhu GASTRO & HOTEL 2016 v prostorách stánku číslo LK 84. Mimo jiné jsme na tomto veletrhu prezentovali formou živého vaření tyto koncepty:

Snack Master – nový koncept malých čerstvých jídel, vhodný pro širokou veřejnost v oboru gastro

Koncept NABOO a NEO – multifunkční stroje na zchlazování, vaření, udržování, rozmrazování a kynutí

Stránky