EXPO SRL

DOKONALÉ A ELEGANTNÍ OBRAZOVÉ VINOTÉKY

Absolutní novinkou v našem portfoliu je PRVNÍ CHLAZENÝ OBRAZ na světě Quadro Vino od italské společnosti EXPO SRL. Tato nová řada exkluzivních designových vinoték je k dispozici ve dvou varintách a to Quadro Vino n. 12 a Quadro Vino n. 52.

Quadro Vino n. 12 má vnitřní prostor pro 1 lahev a 2 sklenky.

Minimální hloubka tohoto obrazu umožňuje jeho přímé zavěšení na stěnu i v relativně malých prostorech. Chlazení vnitřního prostoru od 6°C je zajištěno pomocí téměř nehlučného ventilovaného oběhu vzduchu a automatický odpařovací systém zajišťuje prakticky bezúdržbový provoz. Tento produkt je určen především pro hotelové pokoje, ale de-facto může zvýraznit jakýkoliv prostor a splnit tak záměr majitele zpříjemnit atmosféru a nabídnout opravdu něco jiného.

Quadro Vino n. 52 má vnitřní prostor pro 5 lahví a 2 sklenky.

Díky tomu poskytuje novou a neotřelou možnost prezentace vína, jeho skladování a přímého servírování.  Jedná se tedy o absolutně nový způsob nabídky vín. Stačí obraz otevřít, vyjmout lahev a nalévat víno udržované při teplotě 16°C.

Tato nová designová forma obrazu je svým provedením vhodná do kuchyně, obývacího pokoje, do prostoru restaurace či hotelu nebo privátního klubu. Díky svému designu včetně LED podsvícení je nepřehlédnutelnou dominantou daného prostoru. Nastavení a regulace teploty probíhá elektronicky pomocí digitálního displeje.

Více informací o celém portfoliu naleznete na webu www.exposrl.it, případně neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení.