Ambach

Varné a multifunkční systémy

Společnost AMBACH byla založena v regionu Alto Adige v Itálii v roce 1953 a postupně se vypracovala až do současné doby, kdy je lídrem v dodávkách profesionálních kuchyní prakticky po celém světě. 

Díky více jak 60 letům zkušeností a odborných znalostí je Ambach garancí dokonalé kombinace průmyslové výroby a řemeslného zpracování. V současné době vyvíjí obchodní aktivity na všech kontinentech, nabízí unikátní souhru kreativity výroby, schopností a přizpůsobení typické řemeslné produkce, spolu s vysokými standardy kvality, spolehlivosti a servisu. Činnost společnosti se neomezuje pouze na výrobu, ale díky kvalifikovanému a kompetentnímu týmu Ambach nabízí poradenské služby na vysoké úrovni uspokojující potřeby a přání každého klienta.

Ambach nabízí výběr z více jak 500 modulů pokrývající všechny druhy světové gastronomie, stylů a metod vaření. V portfoliu jsou modulární řady 700, 850 a 900 mm s plnou možností konfigurace a konstrukční flexibility. Díky důrazu, jež je kladen na přizpůsobení každého varného přesně požadavkům klienta, je každá kuchyně prakticky jedinečná.

Více informací naleznete na webu www.ambach.com, neváhejte rovněž kontaktovat naše obchodní oddělení.