O společnosti

Za více než 15 let existence společnosti GAMA HOLDING Praha a.s. jsme realizovali přes 1000 projektů. Mezi našimi zákazníky najdete jak velké známé společnosti, tak i menší lokální firmy a živnostníky. Právě toto pestré složení zabezpečuje všem našim stávajícím i budoucím zákazníkům to, že vůči všem dodržujeme profesionální přístup a kvalitní služby jako k největším společnostem, a i přesto si držíme přijatelnou cenovou hladinu i pro menší firmy.

Mezi významné realizace z poslední doby patří Clarion Congress hotely z řetězce CPI Hotels. Konkrétně pak Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem (realizace leden 2011), Clarion Congress Hotel České Budějovice (realizace přelom 2011/2012), Spa & Kur Hotel Harvey Františkovy Lázně (realizace březen 2012), Clarion Congress Hotel Ostrava (realizace březen 2013) a Clarion Congress Hotel Olomouc (realizace duben 2013).

Další významnou referencí je kompletní gastronomický provoz společnosti Kooperativa Vienna Insurance Company na Rohanském nábřeží v Praze realizovaný na jaře 2012.